Korczak 2012

07.12.2012
Międzynarodowe Seminarium Dobrych Praktyk Korczakowskich "Korczak. Lubię to!"

Żydowski Instytut Historyczny im. Emanuela Ringelbluma wraz z partnerami: Międzynarodowym Stowarzyszeniem im. Janusza Korczaka, Polskim Stowarzyszeniem im. Janusza Korczaka,  Katedrą UNESCO im. Janusza Korczaka w Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Fundacją Korczakowską zapraszają 7 grudnia 2012 r. do udziału w Międzynarodowe Seminarium Dobrych Praktyk Korczakowskich KORCZAK. Lubię to!

Ideą seminarium jest stworzenie przestrzeni do zaprezentowania najciekawszych projektów zorganizowanych przez szkoły i placówki, ośrodki kultury, organizacje pozarządowe i inne instytucje, dla których ten rok był ważny dla poznania i wdrażania szeroko pojętej myśli korczakowskiej.

W seminarium wezmą udział także goście specjalni – przedstawiciele organizacji korczakowskich działających poza granicami Polski, którzy opowiedzą o działaniach związanych z propagowaniem postaci Janusza Korczaka i edukacji o nim w swoich krajach.

W załączeniu znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat możliwości udziału w seminarium. Zgłoszenia należy przesyłać do 25 listopada 2012 r.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania Tutaj

Więcej informacji

Dodatkowych informacji udzielamy pod adresem: korczak@jhi.pl

Pliki pdf

[powrót]
AKTUALNOŚCI

Żydowski Instytut Historyczny im. Emanuela Ringelbluma wraz z partnerami: Międzynarodowym Stowarzyszeniem im. Janusza Korczaka, Polskim Stowarzyszeniem im. Janusza Korczaka,  Katedrą UNESCO im. Janusza Korczaka w Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Fundacją Korczakowską zapraszają 7 grudnia 2012 r. do udziału w Międzynarodowe Seminarium Dobrych Praktyk Korczakowskich KORCZAK. Lubię to! Ideą seminarium jest stworzenie przestrzeni do zaprezentowania najciekawszych projektów zorganizowanych przez szkoły i placówki, ośrodki kultury, organizacje pozarządowe i inne instytucje, dla których ten rok był ważny dla poznania i wdrażania szeroko pojętej myśli korczakowskiej. W seminarium wezmą...
[więcej]